ДП «Світловодське лісове господарство» вітає з Всесвітнім днем дітей

                         

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дітей. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.

Основна ідея Конвенції полягає в найкращому забезпеченні інтересів дитини, головним принципом якої  було  проголошено – визнання дитини повноцінної і повноправною особистістю.

В цей день, хотілося б нагадати всім дорослим людям, що захист прав дитини є нашим спільним завданням. Ми повинні розуміти, що діти – це не маленькі дорослі із маленькими правами, а що вони повноправні члени суспільства, які мають, окрім багатьох прав дорослих і свої особливі права – право на гру, на спілкування з однолітками, на сімейне виховання.

Зазначимо, що лісники Світловодщіни кожного року плідно співпрацюють з школами міста. Це робиться за для того, щоб підростаюче покоління доповнювало свої будні любов’ю до рідного краю, до природи, до лісів. Учнівські лісництва – одна з традиційних і в той же час найдієвіших  форм залучення учнівської молоді до охорони природи.  Фахівці Світловодської лісової охорони виховують у дітей дбайливе ставлення до природи, розширюють і поглиблюють знання у галузі природничих наук, дають практичні уміння та навички ведення роботи у лісництві. Школярі Світловодщіни відчувають значну підтримку від своїх дорослих наставників- від лісівників.

Від нашого ставлення до дітей, розуміння їхніх потреб, інтересів, проблем та стану охорони дитинства залежить доля кожної дитини й розвиток суспільства в цілому.

У Всесвітній день дитини ми, працівники Світловодського лісгоспу, приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління на краще! Зі святом Вас, і нехай кожен день вашого життя залишає у Вас тільки приємні спогади!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *