Злагоджена робота колективу

                     

Лісова галузь Світловодського району була і залишається найбільш перспективною. Вона багато в чому визначає економічну стабільність регіону. Тут зосереджені значні природні ресурси, працюють десятки людей, до бюджету всіх рівнів, надходять значні фінансові кошти, що становлять десятки мільйонів.

Вже майже як рік тому ДП «Світловодське лісове господарство» очолила новий керівник – Валентина Здебська, яка з перших днів роботи енергійно забезпечує керівництво.

Зокрема, за для забезпечення належного порядку на території Світловодських лісів у вихідні та святкові дні удвічі посилюється патрулювання лісових угідь. Основне тут – швидке виявлення і швидке реагування. Для цього потрібне цілодобове відео­спостереження за всіма лісовими масивами на всіх відстанях, як це й робиться  у Світловодському лісгоспі, Крилівське лісництво. Лісова охорона охопила всю територію підлеглої теріторії відеонаглядом і вивела інформацію на центральний пульт. Саме так, будь-яке, навіть незначне задимлення, відразу видно на екрані. Цьогорічна практика підтвердила, що у Світловодському лісгоспі недаремно витратили кошти на апаратуру, адже єдина значна пожежа, яка виникла 1 го вересня поточного року, була відразу помічена. І хоча її не вдалося відразу загасити, в силу погодних умов, та все ж працівники ДП «Світловодський лісгосп» проявили не аби яку мужність у боротьбі з вогнем і вдень і вночі, та змогли локалізувати пожежу без значних втрат.

Окрім такої налагодженої роботи у патрулюванні працівники лісгоспу не забувають і про вирощування сіянців та саджанців. Адже саме таким чином лісове господарство повністю забезпечує потребу лісгоспу в посадковому матеріалі для лісовідновлення, лісорозведення та виконання робіт з озеленення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *