Осінню інвентаризацію завершено

Осінь, це пора коли вся природа  готується до зимового відпочинку. Та не зважаючи на це  у Світловодських лісівників вистачає роботи і в цей період.

На сьогодні в ДП «Світловодське лісове господарство» було проведено осінню інвентаризацію лісокультурних об’єктів. Цю щорічну процедуру проводять, щоб оцінити кількість та якість садивного матеріалу в розсадниках лісгоспу, приживлюваність лісових культур, обсяги доповнення лісових культур.

У завершальну пору осені фахівці Світловодського лісгоспу, як правило,  обліковують кількість садивного матеріалу та його якість в розсадниках і теплицях, а також визначають стан лісових культур,  природного поновлення.

В одно-, дво- і трирічних лісових культурах  перевіряється приживлюваність, проводиться їх якісна оцінка. А от на ділянках лісових культур чотирирічного і старшого віку  фахівці провели й атестацію за класами якості.

Загалом інвентаризацію лісових культур було проведено на площі  69,6 га, атестацію 264,1, га, природнього поновлення 21,3 га розсадники займають 3.4 га.

Після інвентаризації фахівцями державного підприємства «Світловодський лісгосп» було проведено нараду на якій відмітили, що досягли добрих результатів, незважаючи на несприятливі погодні умови, завдяки працьовитості лісівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *