Охорона й захист лісу – пряме покликання Світловодських лісників

Наразі з кожним днем холоднішає, та це не означає, що ліс спокійно готується до зимових холодів. Лісівники  ДП «Світловодське лісове господарство» контролюють  власні угіддя не лише від людської шкоди, а й від шкідників та різноманітних хвороб.

Попередження та профілактика випадків масового розмноження шкідників та хвороб, в будь-яку пору року, є основною передумовою для створення стійких, високопродуктивних деревостанів, поліпшення якісного складу та досягнення лісистості до науково обґрунтованих значень.

Світловодська лісова охорона зазначає, що переважна більшість шкідників лісу відноситься до класу комах. Залежно від характеру живлення шкідники лісу підрозділяються на такі класи:

  1. хвоє- і листогризучих, пошкоджуючи здорові деревні рослини;
  2. стовбурових (вторинних), що пошкоджують вже ослаблені дерева;
  3. кореневих, або ґрунтових;
  4. шкідників плодів і насіння.

Захист лісів здійснюється з урахуванням їхніх природних особливостей, цільового призначення і являє собою систему заходів, спрямовану на підвищення стійкості лісів.

В ході лісогосподарської діяльності на Світловодщині,  щодо попередження розвитку небезпечних хвороб та масового розмноження потенційних шкідників лісу, працівники лісгоспу не припиняють забезпечувати охорону та покращення якісного складу лісових ресурсів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *