Моніторинг пожежної небезпеки в лісах Світловодщіни триває

 

Пожежонебезпечний період у лісі – частина року, у межах якої виникають лісові пожежі. Зокрема, це відбувається з моменту сходження снігового покриву і триває до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву.

Як наслідок, різко загострюється ситуація із пожежами у природних екосистемах. Щороку вони завдають значного збитку державі, навколишньому середовищу, а швидке неконтрольоване поширення вогню може призвести до знищення житла громадян.

Що ж до нашого рідного краю, то Світловодська лісова охорона завжди напоготові.

ДП « Світловодське лісове господарство» і до сьогодні проводить рейдові перевірки лісів.

Маємо зазначити, що цього річ через глобальну зміну клімату, безсніжну зиму, швидке потепління, лісові пожежі траплялись раніше ніж  розпочався пожежонебезпечний період.

Всього з початку пожежонебезпечного сезону на землях лісового фонду нашої держави зареєстровано 2594 пожежі на загальній площі 74,6 тисячі гектарів. Як відзначають фахівці відділу охорони і захисту лісів, переважна частина (92%) всіх загорянь виникла з вини населення.

Саме з цього приводу Світловодська лісова охорона вже  зараз розпочала підготовку до наступного року, в рамках якої проводиться контроль справності лісо пожежної техніки, при необхідності її ремонт та обладнання, крім того проводиться підготовка пожежного  інвентарю.

Лісівники вкотре звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі. Бережіть природу і вона відповість вам тим самим!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *