Вітаємо зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

 

Лісівники ДП «Світловодське лісове господарство» вітають всіх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай Покрова  духмяним  жовтневим запахом українського хліба принесе в ваш дім щастя, здоров’я, наснагу у відродженні кращих національних традицій, плідної праці на благо українського народу, задля слави всієї України.

Вже багато років ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці,  яке для всіх є одним з найбільших релігійних свят осені. Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу – це особливо шановане свято, яке символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, торжество добра та справедливості – це єдине релігійне свято, яке є одночасно національно-патріотичним  та державним святом.

Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти свій Покров над кожним з нас. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов’язуємо  усі свої надії.

Свято Покрови Пресвятої Богородиці було проголошено Днем Українського козацтва, яке увібрало в себе багаті і славні традиції, що уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах нашої історії.

Нехай свято Покрови Пресвятої Богородиці й надалі духовно об’єднує нас, живить дух воїнів-захисників, додає сил у нелегких випробуваннях. Нехай нас усіх єднає незгасиме світло віри, любові та надії, допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці і надалі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *