Облік та оцінка якості лісокультурних об’єктів

Тепла осіння погода сприяла гарному настрою та допомогла в проведенні інвентаризації лісового матеріалу лісівниками ДП «Світловодське лісове господарство». Робота була проведена велика та цікава. Для забезпечення своєчасного та якісного проведення інвентаризації в ДП «Світловодське лісове господарство» наказом від 29.09.2020 року      № 93 було створено комісії по кожному лісництву на чолі з інженером з лісових культур ІІ категорії Ковтуном Віктором Миколайовичем.

На протязі тижня лісівники рахували сіянці та саджанці, що виросли у розсадниках, контрольованому середовищі та на плантаціях. Проводили облік,  оцінювали якість лісових культур та природного поновлення лісу.

Особлива увага зверталась на посадки першого року. Крім того перевіряли і дво- та трирічні дерева. Атестували  чотирирічні і старші рослини.

При інвентаризації враховували тільки життєздатні рослини. На пробних площах шляхом перерахунку визначали кількість рослин, що прижилися. Ці дані перераховували на 1 га і визначали відсоток приживлюваності саджанців.

Проводячи інвентаризацію, лісівники ДП «Світловодське лісове господарство» впевнено дивляться в майбутнє, бо знають що на Світловодщині будуть гарні ліси, адже їх вирощують турботливі руки відданих своїй справі працівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *