Колективний договір діє

В зв’язку з введенням карантину на території України пов’язаного з короновірусом  COVID – 19, Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України     COVID – 19» був введений карантин з 13 березня 2020 року. Конференція трудового колективу працівників ДП «Світловодське лісове господарство» по підведенню виконання  колективного договору за 2019-2020 рік відбулась у вересні 2020 року.

При обговоренні було відмічено, що адміністрація постійно працює над збільшенням фінансових надходжень і покращенням фінансових виплат працівникам. В 2020 році була виплачена винагорода по підсумках роботи за 2019 рік. Постійно переглядається  рівень заробітної плати, щоб рівень середньої оплати праці на одного працівника досяг середнього рівня  по обласному  управлінню лісового і мисливського господарства.

Було відмічено, що в 2019 році була можливість подорожувати . Колектив відвідав Карпати і має гарні враження на все життя. На жаль в 2020 році в зв’язку з карантином всі заходи  проводились в режимі карантинних обмежень.

Роботу адміністрації та профкому визнано задовільною.

 

Головний економіст                                 Вознюк О.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *