Мільйон дерев за 24 години: Міндовкілля підтримує ініціативу

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Державним агентством лісових ресурсів України та благодійною організацією «Благодійний фонд «Озеленення України» розпочинають спільний проєкт із озеленення України.
Це екологічна акція, яка об’єднає владу, бізнес та громадськість заради відновлення екосистеми країни. Спільна мета проєкту – висадити 1 000 000 дерев за 24 години по всій Україні.
«Міністерство підтримує еко-ініціативу Благодійного фонду «Озеленення України», яка несе світлу енергію в українське суспільство, пропагує впровадження екологічно збалансованого способу життя, збереження та примноження природних екосистем країни. Ця акція має об’єднати зусилля влади, бізнесу, громадських активістів. Висадка дерев – це  найпростіший та дієвий спосіб боротьби з  кліматичними змінами, які так чи інакше вже відчув на собі майже кожен українець. Тому ми маємо згуртуватися для ефективної  протидії кліматичним змінам. І екологічна акція із висадки 1 мільйона дерев за одну добу саме і покликана на об’єднання українців у боротьбі зі змінами клімату.», – зауважив перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Богдан Боруховський
Також акція має привернути увагу суспільства до всіх екологічних проєктів та щоденної праці лісових господарств.
17 жовтня 2020 року кожен зможе стати  активним учасником акції      «1 000 000 дерев за 24 години» у національному природному парку «Голосіївський».
 Лісівники Світловодщини закликають всіх небайдужих громадян долучитися до цієї благородної акції, висадити на своїх обійстях, в парках, на територіях дитячих закладів, установ і організацій зелені насадження і стати амбасадорами висаджених дерев.
                                                                                   Джерело : Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *