Лісівники боронять лісові масиви від пожеж

                                                               Високий клас пожежної небезпеки зберігається на території Світловодського регіону. В посиленому цілодобовому режимі працюють лісівники ДП «Світловодське лісове господарство».
Вкрай напружена і пожежонебезпечна ситуація зберігається в екосистемі , особливо в хвойних лісонасадженнях, площа яких займає значну територію в регіоні. Лісова охорона підприємства постійно контролює ситуацію в лісових масивах Світловодщини. Черговими бригадами використовуються засоби відеоспостереження та здійснюється ряд важливо – необхідних протипожежних заходів. Високий температурний режим підвищує ризик виникнення пожеж в сотні, а, можливо, і тисячі разів. В основному більшість загорянь виникають на відкритих територіях, вкритих сухою рослинністю, лісах, полях і найчастіше, то людська необачність та безвідповідальна діяльність, є причиною виникнення лісових пожежних спалахів – хвойна суха підстилка та трава в лічені секунди перетворюються на вогняне поле.
Лісівники Світловодщини вкотре звертаються до всіх громадян, що обов’язок всіх і кожного дбати і зберігати довкілля! Ліс не може захистити себе сам, це повинна робити людина! Шановні краяни! Пам’ятайте, вогняна стихія не тільки знищує природну екосистему, а й зводить нанівець працю лісівників, які постійно наполегливо працюють, щоб розвивалися лісові масиви держави! Пожежі не шкодуючи знищують все живе на своєму шляху, шкодять здоров’ю людей завдають значних матеріальних збитків державі! Тож спільно збережемо ліс-збережемо життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *