Примноження лісового багатства- озеленення сіл і міст Батьківщини

    Для озеленення міст та селищ, подвір’їв установ та організацій, дитячих закладів – садочків і шкіл, люди почали використовувати вічнозелені, рідкісні види дерев та кущів, які передусім мають різнопланову форму, створюють неперевершені композиції та притягують погляди і зимою і влітку.

Щоб задовольнити споживчий попит, лісівники державного підприємства «Світловодське лісове господарство» постійно працюють над вдосконаленням та розширенням асортименту.  Площа лісових розсадників, підприємства,  складає 3,4 гектара.

На цих плантаціях  вирощують садивний та декоративний посадковий матеріал, як для власних потреб, так і на реалізацію. Основними культурами є саджанці сосни звичайної, дуба північного (червоного), модрини європейської, ялини звичайної, клена гостролистого, липи дрібнолистої тощо. Асортимент садивного матеріалу лісорозсадника нараховує близько 40 порід і постійно розширюється.

У теплицях і коробах насіння проростає у загартовані якісні сіянці, які згодом висаджують у відкритий грунт під час проведення лісовідновлюваної кампанії.

Закладено 1,7 га плантацій новорічних ялинок та шкілок декоративних порід – 0,19 га.

Праця спрямована на зрошування рослин, їх підживлення, розпушування ґрунту , звільнення від бур’янів та боротьбу з хворобами та шкідниками. Лісові рослини у надійних та дбайливих руках, адже ними опікуються люди, які по – справжньому люблять свою справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *