Відпочивати з безпекою для себе і для лісу

Рекреаційні зони ДП «Світловодське лісове господарство» розташовані у мальовничих місцях лісових масивів Світловодщини. Чудові відпочинкові місця облаштовані на територіях лісових угідь Золотарівського, Крилівського лісництв.

До цих гарних місць для зручності облаштовані під’їзні дороги. На територіях відпочинку є криті альтанки, лавочки, декоративні малі архітектурні форми. Створені спеціально відведені місця для сміття та         облаштовані місця загального користування. Із задоволенням відпочинуть тут і дітлахи, для яких пристосовані безпечні гірки та гойдалки, а батьки тим часом можуть відпочити на лавочках у прохолоді, які створюють

красуні – сосни.

 Наглядна агітація нагадує відвідувачам про безпечне поводження з вогнем та культурне поводження в лісі. Великі агітаційні біл-борди закликають не залишати сміття при перебуванні в лісових масивах, з повагою ставитися до праці людей, не руйнувати, що створене для блага всіх, оскільки в ці благодатні куточки вкладена праця і ідуть великі кошти на підтримку чистоти та будівництво. Щоб кожен, хто приїздить до лісу, пам’ятав, що не востаннє приїздить сюди і кожного наступного разу, приїзд на відпочинок був приємним і не шкодив природі. Години, проведені на лоні природи,  повинні бути максимально комфортними та безпечними, як  для людей, так, власне, і для лісу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *