ВИ цікавитесь – МИ відповідаємо!

 Не за горами осінь, а там і зима вступить в свої права,  тож розпочинається традиційний «дров’яний бум», не дивлячись на те, що газове опалення «зайшло» вже давно в оселі громадян.   І ми готові відповісти на питання, які турбують людей.

Де і як купити дрова?

Основний ресурс дров паливних на території  міста Світловодська і району традиційно для населення, підприємств, установ та організацій  заготовляють і реалізують державне підприємство «Світловодське лісове господарство», а також 4 лісництва: Крилівське, Ново–Георгіївське, Золотарівське, Глинське.

Громадяни, яким дрова потрібні для власних потреб, можуть звертатися безпосередньо в ДП «Світловодське лісове господарство» або в найближче лісництво. Лісівники готові продати деревину  дров’яну у встановленому порядку за встановленими відпускними цінами. Реалізація цєї продукції здійснюється вільно, за поданими заявами мешканців.

Скільки коштують дрова?

Однозначної відповіді на це запитання немає, оскільки ціни на дрова паливні формуються відповідно до методичних рекомендацій з формування собівартості продукції, робіт та послуг на підприємствах лісового господарства і включають витрати на їх заготівлю.

Чи можна купити дрова дешевше, якщо заготовляти самому?

Однозначно-ні. Відповідно до пункту 2, статті 19 Лісового кодексу України  виключне право на заготівлю деревини має постійний лісокористувач, тобто в нашому випадку – лісгосп. Тому можливість заготовляти навіть вітровальну дров’яну деревину населенням виключена. Тому, на перший погляд, ваші благі наміри прибрати ліс навіть від деревини, яку зламав вітер, будуть розцінені як протиправні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *