Ліс любить чистоту…
Одна з проблем , з якою боряться лісівники Світловодщини, забруднення сміттям та побутовими відходами. На жаль, як правило, в боротьбі з цими проблемами працівники лісу чомусь залишаються наодинці. Прикро, що на несвідомих громадян, мало діють заходи впливу: адміністративні штрафи, попередження, агітаційні білборди.

Лісова охорона ДП «Світловодське лісове господарство» бореться зі стихійними смітниками, виявляють і штрафують порушників. Але чи лісівники двірники? Витрачаючи час на боротьбу зі сміттям, вони змушені менше приділяти уваги своїм безпосереднім обовязкам- охороняти та доглядати ліс.
Працівники ДП «Світловодське лісове господарство» звертаються до жителів і гостей Світловодщини: починайте з себе, не залишайте сміття і бруд на лісових теренах, тим самим зможете внести хоч невелику крихту допомоги у спільну справу людства- збереження та покращення екологічного стану лісу. Ліс любить чистоту, залишайте його чистим, а він віддячить вам сторицею своєю живильною аурою і поділиться своїми дарами.
І.Лисенко, інженер лісового господарства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *