Не залишайте сміття у лісі

Лісівники державного підприємства «Світловодське лісове господарство» постійно звертаються до жителів світловодщини та гостей нашого краю з попередженнями не допускати засмічення лісових масиві побутовими відходами, встановлюють у лісах аншлаги, біг-борди на різні теми «Ліс – не смітник», «Не смітити», обладнують спеціальні місця для відпочинку зі столом та лавками, контейнери для збору сміття, але сміття не стає менше. Ми часто спостерігаємо коли не тільки на місцях масового відпочинку але й у віддалених лісових ділянках сліди неохайності: поліетилен, пляшки, побутове сміття.

Лісівники  закликають відвідувачів лісових масивів бути чемними та культурними, не смітити в лісі, коли вирушаєте на відпочинок візьміть із собою пакет і приберіть за собою.

Перед тим як залишити місце після відпочинку подумайте,  чому не можна допустити накопичення сміття у лісах або будь-яких інших природних об’єктах:

Навіть невеликі сміттєзвалища порушують нормальний обіг речовин в екосистемі, небезпечні речовини безперешкодно потрапляють та отруюють ґрунти і води.

Дикі тварини та птахи можуть випадково з’їсти те, що вб’є їх зсередини. У мережі легко знайти фото виснаженого вовка, який засунув голову у пластикову пляшку і через це не міг нічого їсти, або птахів, шлунок яких сповнений пластикових дрібничок. Смітники приваблюють тварин, і знищують їх.

Зробімо наше життя чистішим. Не  залишайте сміття після себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *