В Міжнародний день сім’ї привітали голову профкому лісгоспу

                                   

15 травня, вся країна відзначає Міжнародний день сім’ї – день наших з Вами родин.

Сім´я, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій.

Галина Олексіївна свою трудову діяльність розпочав на посаді помічника начальника Червоно Кам’янської виробничої дільниці в квітні 1983 року, в червні того ж року переведена на посаду інспектора з кадрів лісгоспу. І ось вже 37 років вона веде кадрову роботу лісгоспу. З 2007 року Галина Олексіївна поєднує роботу інспектора з кадрів із профспілковою діяльністю  .

Галина Олексіївна разом з чоловіком Володимиром Васильовичем виховали трьох доньок Катю, Аню та Олю, а тепер вона любляча бабуся для чотирьох онуків Артема, Давида, Максима та Святослава.

Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Колектив підприємства тепло привітавГалину Олексіївну у Міжнародний день сім’ї і побажав родині міцного здоров’я, щастя успіхів у вихованні молодого покоління  і непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для родини продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для  сім´ї.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *