В лісах триває пожежонебезпечний період!

Державна лісова охорона Глинського лісництва продовжує здійснювати профілактичні організаційні заходи з метою запобігання виникненню лісових пожеж та оперативного їх гасіння.

Основний напрямок роботи — інформування населення щодо недопущення лісових пожеж та забезпечення своєчасного виявлення і миттєвого реагування на них.

Зрозуміло, що уникнути пожеж практично неможливо, але спільними зусиллями всіх служб та громадськості можна все ж мінімізувати збитки від них.

Звертаємось, перш за все, до учителів – розкажіть своїм учням, до батьків – розкажіть своїм дітям, до керівників підприємств, установ, організацій – розкажіть своїм працівникам, до усіх свідомих людей – запам’ятайте – під час пожежежонебезпечного періоду, відповідно до Правил пожежної безпеки в лісах України, в лісах забороняється:

– розводити багаття;

– випалювати траву на землях лісового фонду, а також на суміжних з лісом ділянках, у т.ч. проводити сільськогосподарські пали;

– заїжджати на територію лісового фонду транспортними засобами та іншими механізмами;

– палити (курити), кидати непогашені сірники;

– використовувати на полюванні пижі, виготовлені з горючих або здатних тліти матеріалів.

Тому ще раз нагадуємо – пожежу легше попередити, ніж загасити! Наш спільний громадянський обов’язок – шанобливо ставитися до природи, перебуваючи в лісі дотримуватися Правил пожежної безпеки в лісах. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!

 

Тетяна Покотило

помічник лісничого Глинського лісництва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *