22 квітня – День Землі

 

У календарі міжнародних свят існує два Дні Землі – 20 березня відзначається в День весняного рівнодення, а другий – 22 квітня. Перший має миротворчу та гуманістичну спрямованість, другий – екологічну. Мета свята – привернути увагу громадськості до нашого спільного дому – планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного.

                    Свято День Землі – це символ єдності, усвідомлення, що тільки об’єднаними зусиллями ще можливо боротися з глобальними екологічними та існуючими соціальними проблемами на нашій планеті. Також в Дня Землі є свій прапор із зображенням однієї з перших фотографій нашої планети з Космосу. Це знак усвідомлення, що тільки спільними зусиллями можна вирішувати глобальні екологічні і соціальні проблеми на Землі.

В наш час в День Землі проводять безліч екологічних та миротворчих заходів та акцій по всьому світу. Це свято є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує. В результаті своєї життєдіяльності людина завдає значної шкоди нашій планеті, що може призвести до її руйнування.

Цього дня проводять конференції про природу, екологічні виставки, суботники, озеленюють вулиці. У містах зупиняють рух автотранспорту на жвавих вулицях, тим самим зменшуючи викиди забруднюючих речовин в повітря. Також саме в це свято протягом хвилини телефонують в «дзвін миру», що символізує мирне життя, дружбу всіх народів, і закликає зберігати культуру і досягнення людства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *