ЗАХИСТИМО ЛІСИ ВІД ПОЖЕЖ

    Незважаючи на те, що питання профілактики лісових пожеж знаходиться  на постійному контролі, лісова охорона цілодобово веде патрулювання по виявленню та локалізації лісових пожеж, ДП «Світловодський лісгосп» постійно звертається  до населення через телебачення, рекламу з біг-бордів та плакатів про дотримання правил протипожежної поведінки в лісах.

Як свідчить статистика, лісові пожежі виникають, здебільшого, з вини людей, через їхню безпечність, халатність та недбалість при спалюванні сухої трави та відходів сільськогосподарського виробництва. В літню пору – при відвідуванні лісових масивів під час відпочинку причинами пожеж є: залишене без нагляду багаття, непогашений недопалок. Пересічні громадяни навіть не уявляють, скільки коштів та часу потрібно  для того, щоб виріс ліс, хоч кожен розуміє, що в наш  час, коли людство знаходиться  на межі екологічної катастрофи, чисте повітря, вода та земля є чи найнеобхіднішими для нашого виживання.

Хоч би які протипожежні заходи вживав лісгосп та доля лісів залежить від свідомості кожної людини.

Шановні громадяни ! Тільки ваша відповідальна поведінка та поважне ставлення до праці лісівників допоможе зберегти зелені шата Світловодщини  для прийдешніх поколінь.

 

Іван Лисенко

Інженер лісового господарства

та охорони і захисту

ДП «Світловодський лісгосп»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *