Лісівники Світловодщини приймали участь у лісквесті "Ліс єднає "

«Ліс єднає» – під такою символічною назвою на Кіровоградщині 6 вересня відбувся ліс-квест. Захід проводився в області вчетверте.

Квест проходив на території Олександрівського лісництва державного підприємства «Олександрівське лісове господарство». Приурочено його було до професійного свята лісівників, яке відзначатимуть 15 вересня. Участь у квесті цього разу брали об’єднані команди дев’яти лісогосподарських підприємств і обласного управління лісового та мисливського господарства, а також команда телевізійників та радійників, яка представляла телевізійний канал UA: Кропивницький. Назви команд містили літеру «є», завдання квесту включали в себе інтелектуально-ігрові конкурси у рухливій формі. Змагалися «Єноти» (збірна Долинського та Олександрівського лісгоспів), «ТвоЄ» (телебачення), «Козаки ЄС» (ОУЛМГ і Чорноліський лісгосп), «Оникієве і Ко» (Оникіївський та Компаніївський лісгоспи), команда лісівників Світловодщини виступали разом з Онуфріївським лісгоспом під назвою команди «П’єкси» , а також «Єдність» (ДСДЛ центр «Веселі Боковеньки» і Голованівський лісгосп).

Під час конкурсів потрібно було проявити нестандартне мислення, кмітливість, командний дух та спритність – і лісівники із цим успішно справились.

Галина Костенко

голова профкому