НЕ ДОПУСТИМО ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ !

Шановні жителі міста Світловодська та району.

Триває спекотливе літо – надзвичайно пожежонебезпечний період, тому адміністрація ДП „Світловодський лісгосп” попереджає всіх жителів, що, причиною лісових пожеж є необережне поводження з вогнем – недбало кинутий не погашений недопалок, розпалювання багаття в лісі.

Із засобів масової інформації ми чуємо про лісові пожежі в різних регіонах України.

Тому, з метою попередження виникнення лісових пожеж ДП «Світловодський лісгосп» нагадує Правила пожежної безпеки в лісах:

– категорично забороняється випалювання сухої трави та відходів сільгоспвиробництва поблизу лісових масивів, адже вогонь під поривами вітру дуже швидко перекидається в лісові масиви, що завдає великої шкоди рослинному та тваринному світу;

– відвідування хвойних насаджень і в’їзд до них транспортних засобів у період пожежної безпеки;

– кидати в лісі не загашені сірники, недопалки, а також залишати не загашення багаття та інші джерела вогню;

– розводити багаття в найбільш пожежонебезпечний місцях;

– залишати в лісі легкозаймисті предмети в непередбачуваних для цього місцях, а також порушувати правила пожежної безпеки при заправлені двигунів пальним.

Незважаючи на те, що питання профілактики лісових пожеж знаходиться на постійному контролі, лісова охорона цілодобово веде патрулювання по виявленню та локалізації лісових пожеж.

Лісівники Світловодщини звертаються до всіх жителів по можливості обмежити відвідування та перебування в лісових масивах, а при відвідуванні лісу  забезпечити пожежну безпеку – не розпалювати багать, не кидати недопалків, прибирати після себе сміття.

Люди ! Не губіть живої краси навколо себе. Давайте збережемо її для нащадків ! Лише наша небайдужість та спільні зусилля збережуть нас, наші ліси від страшного лиха – вогню.