Провели роз’яснювальну роботу щодо пожежної безпеки у екосистемах

З метою забезпечення протидії пожежам у природних екосистемах працівники лісової охорони спільно з фахівцями служби порятунку Кіровоградщини та поліції постійно проводять профілактичну роботу серед населення.

21 серпня було проведено роз’яснювальну роботу у лісовому масиві на території Павлівської сільської ради Світловодського району. Громадянам пояснили, чому у період високої пожежної небезпеки діє заборона на випалювання сухої рослинності та пожнивних залишків на ділянках, що межують з лісовим масивом, на розкладання багать поза межами рекреаційних зон, нагадали про основні фактори, які можуть спричинити масштабні пожежі в екосистемах, а також про заходи щодо попередження надзвичайних подій подібного характеру. Основною причиною загорянь у екосистемах є необережне поводження з вогнем громадян. Такі дії людини можуть нести трагічні наслідки і для неї самої – вогонь може перекинутись на присадибні та дачні ділянки або ж на житловий сектор.

Для того, щоб підвищити рівень обізнаності з основними правилами пожежної безпеки серед населення, усім співрозмовникам було надано листівки з рекомендаціями, як діяти у надзвичайних випадках.

Дмитро Спірін

старший майстер лісу

Крилівського лісництва