БЕЗПЕКА НАШОГО ЛІСУ

Літня пора потребує від лісівників надзвичайної клопіткої роботи пов’язаних, в основному, з виникненням лісових пожеж. Щорічно, аналізуючи пожежонебезпечні періоди, Державне агентство лісових ресурсів України відмічає, що в тих лісгоспах, де  з населенням через засоби масової інформації проводиться профілактична робота значно зменшується кількість випадків лісових пожеж.
Дуже прикро, але пожежі все-таки  виникають і, майже, всі з вини людей.
В даний час, на території лісових масивів в людних місцях, встановлені аншлаги, біг-борди на протипожежну тематику, переорані та перекриті шлагбаумами непланові лісові дороги.
11 липня 2019 року на виконання плану проведення спільних рейдових перевірок по дотриманню Правил пожежної безпеки в лісах України старшим майстром лісу Крилівського лісництва ДП «Світловодський лісгосп» Дмитром Спіріним та представниками Світловодської МРВ ДСНС в Кіровоградській області проведено перевірку лісових масивів лісгоспу на предмет дотримання Правил пожежної безпеки в лісах України
Тож, шановні жителі нашого краю! Закликаємо Вас завжди дотримуватись в лісі правил пожежної безпеки, багаття розводити тільки у відведених місцях і не залишати непогашеним, не кидати недопалки.
В разі виявлення лісової пожежі терміново телефонуйте 101 або 2-87-50, 2-17-81.
Володимир Щербатко
Головний лісничий ДП «Світловодський лісгосп»