Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Світловодщині


11 квітня  2019 р. на базі Золотарівського лісництва  проведено акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», на території лісового розсадника Золотарівського лісництва на площі 0,07 га висіяно насіння дуба звичайного та закладено шкілку декоративного посадкового матеріалу. Акція стала уже традиційною. Її основна мета – це виховання шанобливого ставлення молоді, школярів та населення до природи, збереження екологічної рівноваги, збільшення зеленого шатра на планеті.
Перед початком акції до її учасників звернувся директор ДП «Світловодський лісгосп», Олександр Ісаєв. Він привітав усіх із цим справжнім святом. Ним було наголошено, що щорічно проводили акцію на лісових ділянках після проведення суцільних рубок. Висаджували  плантації новорічних ялинок, а у цьому році в рамках акції прийнято рішення висіяти лісове насіння в розсаднику, де учасники акції зможуть дізнятись звідки береться посадковий матеріал для створення майбутніх лісів.
Допомагали лісівникам у цій важливій роботі  представники органів державної влади та місцевого самоврядування, члени шкільного учнівського лісництва «Лісовичок» під керівництвом керівника Майї Мартової, представники засобів масової інформації, представники влади та громадкості, всі вони беруть активну участь у Всеукраїнській Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», що розпочалася 21 березня (Всесвітній день лісівництва) і триватиме по 21 квітня (День Довкілля)
 
Володимир Щербатко
головний лісничий
ДП «Світловодський лісгосп»