28 березня відбулась профспілкова конференція колективу ДП «Світловодський лісгосп»


 
28 березня відбулась профспілкова конференція колективу ДП «Світловодський лісгосп» по підведенню підсумків  виконання колективного договору  за 2018 рік, яка пройшла у форматі живого відкритого діалогу.
 Присутні заслухали звіт директора Ісаєва Олександра Славовича, який доповів про роботу підприємства, зазначив ,що виконані всі гарантії та обов’язки перед державою, працівниками. Крім гарантованої оплати праці робітники отримували всі соціальні виплати. Голова профспілки Костенко Галина Олексіївна зупинилася на тому, що адміністрацією лісгоспу були створені належні умови праці. Здійснила вичерпний аналіз виконання колективного договору за 2018 рік. В обговоренні доповіді активну участь взяли учасники від структурних підрозділів. Під час конференції було розглянуто ряд актуальних питань, організації проведення культурно-масових та оздоровчих заходів, виконання зобов’язань колективного договору та інших поточних питань.
Галина Костенко акцентувала свою увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працівників, позитивну роботу колективу і роботодавця
На конференції було прийнято внесення змін та доповнення до Колективного договору Розділ VІІ «Охорона праці та здоров’я» та Розділ VIII «Соціальний захист та задоволення духовних потреб».
 
Галина Костенко
голова профкому