21 березня – Міжнародний день лісу


21 березня 2019 року  в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» відзначається  Міжнародний день лісів. У цьому році відзначення Міжнародного дня лісів проходить під гаслом – «Ліс і освіта».
В зв’язку з цим лісівники Світловодщини мають можливість привернути увагу громадськості до проблем лісової галузі в частині збереження та примноження лісових насаджень.
Помічник лісничого Ново – Георгіївського лісництва Любов Спіріна зустрілась з членами шкільного лісництва «Паросток»»,  яке працює на базі загальоосвітньої школи І –ІІІ ступеня № 7 м. Світловодська, старший майстер лісу Крилівського ліснцтва Дмитро Спірін членам шкільного лісництва «Еколюди», яке працює на базі загальоосвітньої школи І –ІІІ ступеня № 1 м. Світловодська та учням які відвідують гурток «Юні натуралісти» центру дитячої творчості. Члени шкільного лісництва ««Лісовичок» із Микільського КЗ «Ліцей «Надія»  долучились о акції шляхом висадки дерев та кущів. Під час зустрічей проінформували присутніх про відзначення Міжнародного дня лісів та значення лісу в житті людини. Основна мета зустрічі була спрямована на виховання шанобливого ставлення молоді, школярів та населення до природи, збереження екологічної рівноваги, збільшення зеленого шатра на планеті. Адже ліс для Землі – це легені планети, захист від вітрів та суховіїв, збереження від розмивання водами ґрунтів, це неповторна краса природи, ніжне щебетання птахів та домівки для диких тварин.
Працівники підприємства  з нагоди відзначення Міжнародного дня лісів наводили порядок на прилеглих територіях садиб, прибирали сміття вздовж автомобільних доріг, проводили викопку посадкового матеріалу в лісових розсадниках. Всього прийняло участь 93 особи.
 
 
 
Володимир Щербатко,
головний лісничий