Бережіть природу від пожеж

Весна… Сонечко високо ходить по небосхилу щедро зігріваючи землю своїм теплом. Щоб подивитися, як пробуджується природа після зимового сну, до лісу, посадок та дібров поспішають мешканці міста Світловодська та сіл району. Проте відношення до лісу у всіх різне. Більшість людей бережуть природу, поважають працю лісівників. Але є і такі, в яких похід  до лісу зводиться до того, щоб зірвати первоцвіт, зламати деревце, розпалити багаття та залишити після себе купу сміття.
А ще дуже великим лихом лісових насаджень є пожежі. Майже всі вони виникають з вини людини.
Після сходу снігового покриву сільські мешканці, працівники сільськогосподарських та фермерських підприємств випалюють стерню та суху траву поблизу лісових масивів. При поривах вітру вогонь швидко поширюється в ліс, де миттєво спалахує суха підстилка. Вогонь дуже важко погасити, його краще попередити, не допустити.
Тому працівники державного підприємства «Світловодське лісове господарство» закликають мешканців м. Світловодська та району – не випалювати суху траву та стерню поблизу лісових масивів, не кидати непогашеними недопалки в лісі  та не розводити багаття.
Бережіть природу – це наше життя, його краса і майбутнє.

Володимир Щербатко
Головний лісничий