Глинське лісництво реалізовує.

Дейція – чагарник, який доростає до 2-3 метрів заввишки, густо зацвітає в червні та липні білими квітами. Рослина добре росте на вологих добре дренованих ґрунтах, на сонці або в півтіні. Дейція добре переносить умови міського повітря і є придатною для посадки в парках, скверах, а також в подвір’ях заміських будинків. Рослина медоносна.

Спірея японська ‘Golden Princess‘ – карликова спірея, максимальна висота якої сягає 0.5 м. Форма збита, плоско-шароподібна. Цвіте в червні та липні дрібними рожевими квітами. Кущ має середні вимоги щодо ґрунту, витривалий на посуху та забруднене повітря, надає перевагу сонячним місцям посадки. Може використовуватися у міських насадженнях та на приватних подвір’ях в групах(плямами), парках. Також використовується як килимова рослина або низький живопліт.

Жасмин
Кущ садового жасмину в дорослому віці досягає 3 м заввишки і 1,5 м завширшки. Білі квіти, подібні до дзвоників, з’являються в травні та червні і мають незвично приємний запах. Рослина надає перевагу ґрунтам кращої якості, але загалом є невибагливою до середовища і добре росте в ґрунті середньої якості. Придатна для посадки в групах, поодинці, в парках і садах, також може бути сформована в якості живоплоту.

Також для реалізації є самшит вічнозелений, туя західна, туя вересковидна, смородина чорна.

    Якісний посадковий матеріал дейції ви можете придбати на розсаднику Глинського лісництва.