ВІТАЄМО з 60 річчям КОШЕЛЕНКА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА


Народився Олександр Миколайович 16 вересня в с. Синєгірськ Южно – Сахалінського району, Сахалінської області, Росія, згодом батьки повертаються в Україну.
Після закінчення в 1975 році Світловодської загальноосвітньої школи  працював на підприємствах міста Світловодська. В 1976 році був призваний на строкову військову службу, в 1978 році поступив Самаркандську школу прапорщиків після закінчення  проходив військову службу в германії. Після закінчення служби поступив на роботу в органи МВС в 1998 році вийшов на пенсію по вислузі років.
В ДП «Світловодський лісгосп» працює з січня  1999 року на посаді лісника Ново – Георгіївського лісництва, з серпня 2003 року працює на посаді мисливствознавця лісгоспу.
За період роботи в лісгоспі проявив себе як знаючий спеціаліст, добросовісний працівник, хороший організатор за що неодноразового нагороджувався Грамотами підприємства та вищестоящих організацій.
Олександр Миколайович люблячий батько який з дружиною Галиною Петрівною виховали двох доньок Олену та Анну, а тепер він ще й люблячий дідусь.
Колектив державного підприємства «Світловодський лісгосп» сердечно вітає Олександра Миколайовича з  ювілеєм. Бажаємо йому міцного здоров’я, великого людського щастя, невичерпної енергії, добра  та благополуччя