Обласний семінар кадровиків


6 серпня в Кіровоградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства пройшов семінар відповідальних за організацію роботи з персоналом лісогосподарських підприємств області з питань правових регулювань трудових відносин та правових аспектів управління персоналом в галузі лісового господарства.
На семінарі були розглянуті питання:
Про додержання вимог антикорупційного законодавства України та вимоги до електронного декларування розповіла завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами з питань запобігання та виявлення корупції апарату ОДА Людмила Омельчук
З вимогами нового законодавства про пенсійне забезпечення. Порядок подання та оформлення документів для призначення пенсій ознайомила начальник управління застосування пенсійного законодавства Пенсійного фонду України в області Антоніна Торшина.
Про зміни в законодавстві про працю, особливості порядку повідомлення Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу та порядок надання відпусток, про відповідальність за порушення законодавства про працю інформувала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в області Ганна Масловська.
Про порядок організації, ведення та перевірки стану військового обліку призовників і військовозобов’язаних. Крім того розповів про бронювання військовозобов’язаних громадян у період мобілізації та воєнний час та про особливості оформлення документів при бронюванні військовозобов’язаних розповів начальник відділу військового обліку та бронювання облвійськкомату підполковник Іван Саченко.
З Плохотнюк Світланою Леонідівною – головним спеціалістом з кадрової роботи облуправління було обговорено питання про стан роботи з кадрового забезпечення лісогосподарських підприємств у 2018 році та порядку оформлення і подання матеріалів до нагородження державними і галузевими нагородами,
Галина Костенко
Інспектор з кадрів