04 серпня 2018 року – початок мисливського сезону


ДП «Світловодський лісгосп» повідомляє мисливців м. Світловодська та району, що з 17 години 04 серпня 2018 року в мисливських угіддях Світловодського району буде відкрито сезон полювання на пернату дичину, а саме : на качок ( крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів ( крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем”яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника)  ,голубів ( крім голуба-синяка). Днями полювання є субота, неділя та середа. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем в день полювання не повинна перевищувати :гусей – 3, куликів – 10, качок – 5, голубів – 10, перепілок – 15, лисок – 7.
Полювання для мисливців буде проводитись за відстрільними картами які реалізуються користувачем мисливських угідь.
Попереджає, що документами на право полювання є : посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита; дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, тощо); відповідний дозвіл на право користування вогнепальною зброєю; паспорт на собак мисливських порід.
Застерігає, що за незаконне добування мисливських тварин  та птахів встановлена кримінальна та адміністративна відповідальність та встановлені такси для обчислення відшкодування збитків, завданих внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання.
Бажаємо приємного відпочинку, вдалого полювання та ні пуху Вам, ні пера.
 
 
О.М.Кошеленко
мисливствознавець
ДП «Світловодський лісгосп»