Вітаємо головного лісничого лісгоспу Щербатка Володимира Миколайовича.


Свої 60 років від Дня народження святкує Щербатко Володимир Миколайович.
Народився Володимир Миколайович в селі Велика Глумча на Житомирщині, після закінчення 1980 році Української сільськогосподарської академії почав працювати на посаді інженера лісових культур  Ємільчинського лісгоспзагу Житомирського ОУЛМГ так до 2002 року працював на посадах лісничого, головного лісничого, директора на Житомирщині. В червні 2002 року призначений на посаду директора Світловодського держлісгоспу, в 2008 році перейшов працювати на посаду головного лісничого підприємства. З 2010 року по 2014 рік працював інженером лісових культур, лісничого, директора Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства. В листопаді 2014 року повернувся на роботу до Світловодського лісгоспу де очолює службу головного лісничого.
За період роботи в лісгоспі вніс значний вклад в посилені водоохоронних, захисних і інших корисних якостей лісів, в покращені їх якості, продуктивності, раціонального використання земель державного лісового фонду, в покращені ефективності лісогосподарського виробництва на основі досягнень науки і техніки.
Володимир Миколайович люблячий батько який з дружиною Тамарою Володимирівною виховали двох доньок Галину та Ольгу, сина Микола який пішов працювати по батькових слідах і сьогодні працює на посаді головного економіста Кременчуцького лісгоспу, а тепер він ще й люблячий дідусь трьох онуків Дмитра, Вероніки  та Олександри.
Колектив державного підприємства «Світловодський лісгосп» сердечно вітає Володимира Миколайовича з  ювілеєм. Бажаємо йому міцного здоров’я, великого людського щастя, невичерпної енергії, добра  та благополуччя.
Сердечні Вам вітання !
Нехай у всьому Вам зажди щастить,
Без зволікань збуваються бажання,
Ніщо нехай Вам душу не гнітить.
Нехай життя зігріє Вас любов’ю,
Натхнення Вам і доброго здоров’я.
 
За дорученням колективу
Галина Костенко
Голова профкому