5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовищ


Майже сорок років тому, у 1972 році, на Стокгольмській конференції, що була присвячена проблемам навколишнього середовища, двадцять сьомою сесією Генеральної Асамблеї ООН було проголошене нове свято – Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Свято почали відмічати щорічно 5 червня.
Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
Головну загрозу довкіллю становить людина – її байдужість, безкультур’я і безмежна жадібність. Тема Всесвітнього дня навколишнього середовища 2018 року – «Бій забрудненню пластиком» – закликає всіх  об’єднатися для боротьби з однією з найбільших екологічних проблем нашого часу.
Працівники Світловодського лісгоспу звертаються до всіх любителів перебування на природі, нехай кожен для себе знайде шлях, для покращення навколишнього середовища. Можливо відпочиваючи у лісі хтось прибере після себе сміття і просто не залишить слідів перебування на природі, власник приватного сектору не вивезе сміття з двору у найближче лісонасадження.
Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!