БЕРЕЖІТЬ ПРИРОДУ ВІД ПОЖЕЖ


Шановні жителі міста Світловодська та району.
Триває спекотливе літо – надзвичайно пожежонебезпечний період, тому адміністрація ДП „Світловодський лісгосп” попереджає всіх жителів, що, причиною лісових пожеж є необережне поводження з вогнем – недбало кинутий не погашений недопалок, розпалювання багаття в лісі.
Із засобів масової інформації ми чуємо про лісові пожежі в різних регіонах України.
Тому, з метою попередження виникнення лісових пожеж ДП «Світловодський лісгосп» нагадує Правила пожежної безпеки в лісах:
– категорично забороняється випалювання сухої трави та відходів сільгоспвиробництва поблизу лісових масивів, адже вогонь під поривами вітру дуже швидко перекидається в лісові масиви, що завдає великої шкоди рослинному та тваринному світу;
– відвідування хвойних насаджень і в’їзд до них транспортних засобів у період пожежної безпеки;
– кидати в лісі не загашені сірники, недопалки, а також залишати не загашення багаття та інші джерела вогню;
– розводити багаття в найбільш пожежонебезпечний місцях;
– залишати в лісі легкозаймисті предмети в непередбачуваних для цього місцях, а також порушувати правила пожежної безпеки при заправлені двигунів пальним.
Порушення Правил пожежної безпеки карається законом. Сьогодні працівники лісової охорони лісгоспу спільно з працівниками міліції, МНС проводять патрулювання по виявленню порушників правил пожежної безпеки.
Вогонь – це страшна стихія, тому закликаємо всіх – обережно поводьтеся з вогнем, дбайливо ставтеся до природи, оберігайте зелену красу нашого краю. Якщо ви побачили пожежу в лісі терміново повідомляєте про це в лісгосп чи лісництво за телефонами: 2-26-24, 2-87-50, 2-17-81,7-17-94. Лише наша небайдужість та спільні зусилля збережуть нас, наші ліси від страшного лиха – вогню.
Володимир Щербатко
Головний лісничий