Вітаємо старшого майстра лісу Запорожець Олександра Сергійовича


31 травня своє 25 річчя  відзначає старший майстер лісу Ново – Георгіївського лісництва Запорожець Олександр Сергійович.
Народився Олександр Сергійович  на Полтавщині, ще будучи студентом Лубенського лісотехнічного коледжу проходив практику на базі Світловодського лісгоспу, після закінчення 2013 році коледжу був направлений на роботу у Чернігівську область, але період проходження практики на Світловодщині залишив свій слід . Відпрацювавши два місяці на Чернігівщині перевівся на роботу до Світловодського лісгоспу де і зараз працює на посаді старшого майстра лісу Ново – Георгіївського лісництва.
За період роботи на підприємстві Олександр Сергійович закінчив Національний університет біоресурсів та природо користування України, здобувши кваліфікацію бакалавр лісового господарства.
За п’ятирічний період роботи на підприємстві проявив себе, дисциплінованим, старанним працівником , приймає активну участь в громадському житті колективу. За сумліне відношення до роботи відмічався відзнаками  підприємства.