Глинське лісництво пропонуєдля реалізації декоративні кущики спіреї японської.

       Цей сорт спіреї карликовий, зростає повільно, відрізняється компактною округлою кроною і дрібними темно-зеленими листочками.

Це листопадний чагарник висотою до 0,6 м, діаметр крони до 1,0 метра. Крона щільна, округла або подушковидна, компактна. Цвітіння в кінці червня – липні ніжно-рожевими квітками, зібраними в невеликі щитковидні суцвіття. Листя дрібне, темно-зеленого кольору. Восени забарвлюється в жовто-вохряні відтінки.

Використовується для створення низьких бордюрів, підбиття деревно-чагарникових груп, узлісь, чагарникових міксбордерів, квітників, декоративних городів, кам’янистих садків, рокаріїв, альпінаріїв.

Можна використовувати для озеленення міських дворів, дитячих майданчиків, палісадників біля під’їздів житлових будинків, в шкільних садах, в садах при медичних установах.

Світлолюбна, виносить легке затінення.

До грунту невимоглива, але вважає за краще вологі, родючі, пухкі, добре дренованих, суглинні грунту слабокислою інейтральной реакції. Помірно жаростійка і посухостійка.

Добре переносить міське середовище.

Добре переносить стрижку і обрізання. Рекомендується весняна обрізка з укорочення пагонів, залишаючи їх висотою 15-20 см від рівня грунту. Бажано провести літню обрізку відцвілих суцвіть для підтримки крони в декоративному стані.

Стійка до шкідників і хвороб.

Зимостійкість висока, в суворі зими можливо підмерзання пагонів, що не відбивається на декоративності рослини.