Вітаємо з ювілеєм Марченко Романа Сергійовича


26 травня свій 50 річний ювілей відзначає менеджер зі збуту апарату лісгоспу Марченко Роман Сергійович.
Народився Роман Сергійович на Черкащині, але доля склалась так, що батьки переїхали жити на Світловодщину, тут він закінчив Світловодську загальноосвітню школу № 3, потім було навчання в Світловодському ПТУ, робота на Світловодському радіозаводі, служба в армії, під час якої йому довелось приймати  участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильські АЕС. Після демобілізації поступив на навчання до Української сільськогосподарської академії на лісогосподарський факультет після закінчення в 1994 році був направлений на роботу до Світловодського лісгоспу.
Свою трудову діяльність розпочав на посаді інженера з охорони праці та техніки безпеки, з липня 2004 року переведений на посаду інженера по переробці деревини, з 2005 року інженер з лісозаготівлі та реалізації деревини, інженер з реалізації з 2014 року менеджер зі збуту підприємства
За період роботи на підприємстві Роман Сергійович неодноразового нагороджувався Грамотами підприємства та вищестоящих організацій.
Роман Сергійович люблячий батько який з дружиною Оксаною Віталіївною виховали сина Ярослава
Колектив державного підприємства «Світловодський лісгосп» сердечно вітає Роман Сергійович з  ювілеєм. Бажаємо йому міцного здоров’я, великого людського щастя, невичерпної енергії, добра  та благополуччя.