Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»


18 квітня  2018 р. на базі Крилівського лісництва  проведено акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», в кварталі 13 виділ 22 та 14 виділ  4 площа 0,9 га закладено плантацію новорічної ялинки на якій висаджено сіянці соски кримської. Акція стала уже традиційною. Її основна мета – це виховання шанобливого ставлення молоді, школярів та населення до природи, збереження екологічної рівноваги, збільшення зеленого шатра на планеті.
Допомагали лісівникам у цій важливій роботі  представники органів державної влади та місцевого самоврядування, члени шкільного учнівського лісництва «Паросток» під керівництвом учителя географії Таріела Губеладзе, представники засобів масової інформації, адже вони беруть активну участь у Всеукраїнській Акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», що розпочалася 21 березня (Всесвітній день лісівництва) і триватиме по 21 квітня (День Довкілля)
Перед початком акції до її учасників звернувся директор ДП «Світловодський лісгосп», Олександр Ісаєв. Він привітав усіх із цим справжнім святом, адже на території Світловодщини з’явиться ще одна ділянка лісового насадження.
Звернувся до присутніх, голова Світловодської РДА Сергій Твердовський зазначив, що ця акція, в першу чергу, має велике виховне значення для підростаючого покоління. Адже той хто посадив дерево, ніколи його не зламає
Володимир Щербатко
головний лісничий
ДП «Світловодський лісгосп»