В лісах розпочався пожежонебезпечний період!


Державна лісова охорона Глинського лісництва продовжує здійснювати профілактичні організаційні заходи з метою запобігання виникненню лісових пожеж та оперативного їх гасіння.
Основний напрямок роботи — інформування населення щодо недопущення лісових пожеж та забезпечення своєчасного виявлення і миттєвого реагування на них.
Зрозуміло, що уникнути пожеж практично неможливо, але спільними зусиллями всіх служб та громадськості можна все ж мінімізувати збитки від них.
Звертаємось, перш за все, до учителів – розкажіть своїм учням, до батьків – розкажіть своїм дітям, до керівників підприємств, установ, організацій – розкажіть своїм працівникам, до усіх свідомих людей – запам’ятайте – під час пожежежонебезпечного періоду, відповідно до Правил пожежної безпеки в лісах України, в лісах забороняється:
– розводити багаття;
– випалювати траву на землях лісового фонду, а також на суміжних з лісом ділянках, у т.ч. проводити сільськогосподарські пали;
– заїжджати на територію лісового фонду транспортними засобами та іншими механізмами;
– палити (курити), кидати непогашені сірники;
– використовувати на полюванні пижі, виготовлені з горючих або здатних тліти матеріалів.
Тому ще раз нагадуємо – пожежу легше попередити, ніж загасити! Наш спільний громадянський обов’язок – шанобливо ставитися до природи, перебуваючи в лісі дотримуватися Правил пожежної безпеки в лісах. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!
 
Тетяна Покотило
помічник лісничого Глинського лісництва