Головне завдання лісівників – не допустити лісових пожеж


Щороку з настанням теплої сухої погоди значно загострюється пожежна небезпека в лісових масивах нашого краю, посилюється загроза виникнення лісових пожеж.
У більшості випадків їх виникненню сприяє недотримання населенням елементарних вимог пожежної безпеки. З вини населення виникає до 95 % лісових пожеж. Основні причини виникнення лісових пожеж – це неконтрольовані сільськогосподарські пали, випалювання сухої трави вздовж доріг та необережна поведінка населення з вогнем.
Щорічно особливо напружена ситуація складається в Ново – Георгіївському і Крилівському лісництвах, де на сотнях гектарів створені штучні насадження хвойних порід.  Значне підвищенням пожежної небезпеки в лісах з’являється під час  відвідування населенням лісових масивів.
У цьому році, відповідно до листа Державного агентства лісових ресурсів України  від 05.04.2018 р. № 08-15/2474-18 оголошено «Про початок пожежонебезпечного періоду».
Шановні громадяни!  Ідучи на відпочинок на природу, до лісу, пам’ятайте : кинутий недопалок цигарки, залишене в лісі непогашене вогнище або випалювання сухої трави – все це призводить до лісових пожеж, що є злочином проти природи.
Тож  поважайте працю лісівників, бережіть природу і її безцінні дари, не нехтуйте протипожежними заходами безпеки.
 
Володимир Щербатко
Головний лісничий ДП «Світловодський лісгосп»
08-15_2474-18 ОУЛМГ