Відзначення Міжнародного дня лісів


Генеральна асамблея ООН ухвалила рішення, що починаючи з 2013 року 21 березня буде відзначатися у всіх країнах світу Міжнародний день лісів. Кожен рік, різні заходи святкують і підвищення обізнаності про важливість всіх видів лісів і дерев за межами лісів на благо нинішнього і майбутніх поколінь
21 березня 2018 року  в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» лісівники Світловодщини  відзначили Міжнародний день лісів.
Головний лісничий  ДП «Світловодський лісгосп» Володимир Щербатко провів відкритий урок з учнями шкільного лісництва «Паросток» (Світловодська ЗОШ № 7).
У ході якої повідомив, що лісівники України зокрема Кіровоградщини, і в цілому, щорічно маштабно відзначають Міжнародний день лісу, проводять ряд заходів, покликаних залучити якомога більше молоді та всіх громадян до садіння лісу, формувати у дитячій свідомості розуміння того, що берегти природу – завдання кожного. Лісівники Світловодщини докладають максимум зусиль аби примножити зелені скарби нашої планети.
                                      
В зв’язку з сніжною  погодою шкільне лісництво «Лісовичок» (Микільська ЗОШ)  на території своєї рідної школи провели акцію «Нагодуємо пташку».
                       
Керівник шкільного лісництва «Еколюди» (Світловодська ЗОШ № 1) Раїса Гончарова провела відкритий урок для учнів школи.

Віктор Ковтун
Інженер лісових культур