23 січня відбулися профспілкові збори колективу лісгоспу


23 січня відбулися профспілкові збори колективу ДП «Світловодський лісгосп» по підведенню підсумків  виконання колективного договору  за 2017 рік, яка пройшла у форматі живого відкритого діалогу.
 Присутні заслухали звіт директора Ісаєва Олександра Славовича , який доповів про роботу підприємства, зазначив ,що виконані всі гарантії та обов’язки перед державою, працівниками. Середньомісячна заробітна плата  складає 7180 грн. зросла на 119.2 % до минулого року. Крім гарантованої оплати праці робітники отримували всі соціальні виплати. Голова профспілки Костенко Галина Олексіївна зупинилася на тому , що адміністрацією лісгоспу були створені належні умови праці. На заходи з охорони праці безпосередньо використано 92730, т.гр, що складає 0,7% від реалізації. Здійснила вичерпний аналіз виконання колективного договору за 2017 рік. В обговоренні доповіді активну участь взяли учасники зборів структурних підрозділів. Під час зборів було розглянуто ряд актуальних питань ,організації проведення культурно-масових та оздоровчих заходів, виконання зобов’язань колективного договору та інших поточних питань. В усіх виступах загострювалася увага проти необдуманих і невиважених наслідків, які приведуть до приватизації лісів і скороченню трудових колективів.
Галина Костенко акцентувала свою увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працівників, позитивну роботу колективу і роботодавця
На зборах було прийнято зміни та доповнення до Колективного договору Розділ VІ «Режим праці та відпочинку» затверджено Порядок представлення до заохочень працівників лісгоспу до державних нагород, заохочувальних відзнак, збільшено тривалість надання відпусток за ненормований робочий день працівникам лісової охорони .
Розділ VIII «Соціальний захист та задоволення духовних потреб» збільшено розміри матеріальної допомоги при виході на пенсію до дня народження на оздоровлення внесення зміни в перелік державних, релігійних та професійних свят.