Про зняття карантину в зв’язку з захворюванням диких свиней на африканську чуму на території мисливських угідь Світловодського УТМР (урочище Ганівський ліс) с.Глинськ, Світловодського району, Кіровоградської області


13 лютого 2018 року на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Світловодській  районній державній адміністрації.
Згідно інформації начальника Світловодського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області проведено виконання Плану заходів щодо ліквідації африканської чуми свиней (затвердженого Рішенням ДНПК при Світловодській РДА № 1 від 02.01.2018 року) на території мисливських угідь Світловодського УТМР (урочище Ганівський ліс) с.Глинськ, Світловодського району, Кіровоградської області.
В зв’язку з проведенням комплексу ветеринарно-санітарних заходів щодо африканської чуми свиней в епізоотичному вогнищі, зонах захисту та нагляду, відповідно Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017р. №111 Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Світловодській районній державній адміністрації 
Прийнято рішення  про зняття карантину з епізоотичного осередку – мисливських угідь Світловодського УТМР (урочище Ганівський ліс) с.Глинськ, Світловодського району, Кіровоградської області, а також із неблагополучних щодо африканської чуми свиней зон захисту та нагляду.
Державному підприємству «Світловодське лісове господарство» доручено продовжити  обстеження мисливських угідь, які охоплюють всю територію Світловодського району на предмет виявлення хворих та загиблих диких кабанів. У випадку виявлення підозри на захворювання, або виявлені загиблих тварин негайно повідомляти Світловодський районний відділ ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.
 
 
Олександр Кошеленко
Мисливствознавець лісгоспу