Повідомлення про виявлення захворювання на африканську чуму свиней

Sus_scrofa_1_-_Otter,_Owl,_and_Wildlife_Park

  1. Дата та час відправки біологічного матеріалу в Кіровоградську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини – 26.12.2017р.
  2. Область, район, господарство, лісомисливське господарство, населений пункт, на території яких відібрано матеріал – Кіровоградська область, Світловодський район, Світловодське УТМР (урочище Ганівський ліс).
  3. Дата виявлення трупів та підозри на АЧС – попередніх випадків підозри на захворювання АЧС та загибелі диких кабанів не виявлено.
  4. Дата встановлення діагнозу – звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ) від 29.12.2017р. № 010824 м.п.м./17.
  5. Методи, якими проводилось дослідження для підтвердження хвороби – молекулярно-генетичні випробування.
  6. Категорія хворих тварин – наявність хвороби підтверджено у двох диких кабанів.
  7. Географічне положення місця, де було підтверджено спалах АЧС – мисливське угіддя Світловодського УТМР (урочище Ганівський ліс), Світловодського району, Кіровоградсьої області.
  8. Кількість спалахів хвороби, кількість свиней з підозрою на хворобу в місці спалаху – 1 спалах (ДНК – вірус АЧС вичвлено в результаті моніторингових лабораторних досліджень на африканську чуму свиней від біоматеріалу, що надійшов від двох впольованих диких кабанів під час ліцензійного відстрілу).

 
ПРИ ПІДОЗРІ НА АЧС СПОВІСТІТЬ ФАХІВЦЯ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ.
КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ : 2-65-56, 2-25-30.