27 жовтня свій 55 річний ювілей відзначає майстер лісу Глинського лісництва Саченко Василь Іванович

IMG(1)

Народився Василь Іванович в селі Глинськ на Світловодщині, після закінчення  Олександрійського профтехучилища повернувся у рідне село де до служби в армії працював механізатором у колгоспі, після одруження в 1983 році проживав в місті Ізюм, але рідна домівка постійно кликала назад.
В 1993 року Василь Іванович із сім′єю переїхав у село Глинськ і прийшов працювати на підприємство, починав лісорубом, в 1994 році переведений на посаду лісника, а з 2010 року працює майстром лісу Глинського лісництва.
За період роботи на підприємстві Василь Іванович неодноразового нагороджувався Грамотами підприємства та вищестоящих організацій, нагороджений нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні».
Василь Іванович люблячий батько який з дружиною Зінаїдою Миколаївною виховали доньку Марину, а тепер він люблячий дідусь двох онуків Дмитра та Івана.
Колектив державного підприємства «Світловодський лісгосп» сердечно вітає Василя Івановича з  ювілеєм. Бажаємо йому міцного здоров’я, великого людського щастя, невичерпної енергії, добра  та благополуччя.