Поєднав долю з лісом

Своє 20 річчя від дня народження святкує помічник лісничого Злолотарівського лісництва Лисенко Іван.

Ще будучи ланковим шкільного лісництва «Лісовичок» Лисенко Іван задумувався над тим щоб поєднати свою долю з лісом. У грудні 2013 року члени шкільного лісництва «Лісовичок», що працює на базі Микільської ЗШ відвідали Лубенський лісотехнічний коледж. Під час візиту відбулось ознайомившись  з правилами прийому до коледжу; матеріально-технічною та навчальною базою коледжу Іван мріяв стати  студентом Лубенського лісотехнічного коледжу . Закінчивши в 2014 році школу він за направленням лісгоспу пішов навчатись до  коледжу, в 2017 року закінчивши навчання  і отримавши спеціальність технік лісового господарства прийшов працювати на підприємство.

Сьогодні Іван Олександрович Лисенко працює на посаді помічника лісничого Золотарівського лісництва, закріплюючи отримані знання в коледжі на практиці. Для підвищення кваліфікації вирішив продовжити навчання без відриву від виробництва у Київському Національний університет біоресурсів та природо користування України .

Колектив державного підприємства «Світловодський лісгосп» сердечно вітає Івана Лисенка  з  ювілеєм. Бажаємо йому міцного здоров’я, великого людського щастя, невичерпної енергії, добра  та благополуччя.

Нехай краплини долі золотої

Впадуть дощами вдячності й уваги.

Бажаємо наснаги молодої,

Від Бога – щастя, від людей поваги.