Захистимо зелені насадження від вогню

SAM_0962
«Пожежа у лісі – лихо для країни» – такі бігборди  вздовж автомобільних доріг, на узбіччі лісових насаджень попереджають та закликають населення про дотримання протипожежних заходів у лісах.  Пожежа  це найбільше лихо для лісу. Всі ми знаємо, що лісову пожежу краще попередити, ніж загасити.
Цьогорічна спека привела до поширення лісових пожеж, як  по всій Європі, так  і на території України. Це питання постійно знаходиться  на контролі в уряді та Державному агентстві лісових ресурсів України.
Працівники державного підприємства «Світловодське лісове господарство»  приділяють велику увагу профілактиці, запобіганню та ліквідації лісових пожеж : встановлені бігборди, плакати, перекриті заїзди в лісові масиви, створені протипожежні  розриви, прокладені мінералізовані смуги.  В кожному лісництві створені пункти зосередження протипожежного обладнання та інвентарю, діють команди пожежогасіння, а на базі Крилівського лісництва, крім цього, створена лісова пожежна станція ( ЛПС-1). По місцевому телебаченню постійно передаються оголошення про дотримання населенням протипожежних заходів та недопущення лісових пожеж.
Адміністрація лісгоспу закликає всіх жителів Світловодщини обмежити перебування в лісових насадженнях та постійно дотримуватись правил пожежної безпеки, адже всі ми знаємо, що майже стовідсотково, у виникненні пожеж винна людина.
Олександр Іванов
інженер лісового госопдарства