До уваги мисливців! З 1 травня розпочався обмін контрольних карток обліку добутої дичини

Кіровоградське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що для участів новому сезоні полювання, який традиційно розпочинається у серпні,необхідно обміняти контрольну карткуобліку добутої дичини і порушень правил полювання. Зробити це можна в облуправлінні з понеділка по п’ятницю з 8-ї до 16-ї години. Адреса: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тимірязєва), 76, 5-й поверх, кабінет № 1.
Контрольна картка видається з 1 травня поточного року по 30 квітня наступного року і діє з дня її видачі до 30 квітня 2018 р. включно.
При зміні місця реєстрації можна отримати нову контрольну картку та посвідчення мисливця за умови пред`явлення паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в цій адміністративно-територіальній одиниці.
Щоб стати мисливцем, потрібно скласти екзамен в обласному управлінні лісового та мисливського господарства. Екзамен на отримання посвідчення мисливця приймається за екзаменаційними білетами. У них містяться питання, які охоплюють знання положень законодавства про мисливське господарство та полювання, правил надання першої допомоги при нещасних випадках на полюванні, правил поводження зі зброєю, відповідальності за порушення правил полювання тощо.
Прес-служба Кіровоградського ОУЛМГ