Відбулась акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»


11 квітня 2017 р. на базі Крилівського лісництва проведено акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках», на зрубі 2016 року в кварталі 17, виділ 6, на площі 1,4 га висаджено сіянці дуба звичайного.
Завдання Акції – виховання бережливого ставлення до природи, зацікавленість у створенні та збереженні лісових насаджень, розширення знань про ліси, дотримання правил поведінки в лісових насадженнях та можливість особисто взяти участь у створенні лісів.
Перед початком акції до її учасників звернувся директор лісгоспу ДП «Світловодський лісгосп» Олександр Ісаєв, який привітав усіх із цим справжнім святом, адже на території Світловодщини з’явиться ще одна ділянка лісового насадження.
Привітали учасників акції голова Світловодської РДА Сергій Твардовський та голова Світловодської районної ради Роман Домбровський.
 
Допомагали лісівникам у цій важливій роботі представники органів державної влади та місцевого самоврядування, учасники учнівського лісництва «Паросток» під керівництвом Таріела Губеладзе, представники засобів масової інформації, працівники підприємства.
 
 
Володимир Щербатко
Головний лісничий