Підведено підсумки виконання колективного договору

Кожного року у І кварталі підводять підсумки виконання колективного договору так  24 березня 2017 року свою конференцію провели працівники ДП «Світловодський лісгосп». В роботі конференції взяла участь голова обласної профспілкової організації працівників лісового господарства Марина Слюсарова.
Зі звітною доповіддю про виконання колективного договору виступив директор лісгоспу Олександр Ісаєв, який ознайомив присутніх з виконанням колективного договору, зупинившись по кожному з 10 розділів. Виконання виробничих показників за минулий рік дала змогу підприємству успішно завершити рік, на сьогодні  найважливішим стимулом підвищення зацікавленості працівників є заробітна плата, в порівнянні до минулого року середньомісячна зарплата станом на 01.01.2017 р. складає 6024 грн. (збільшилась на 163,6 %). В 2016 році отримало валового прибутку 3740,0 тис. грн., чистого прибутку – 772, 0 тис. грн., рентабельність діяльності склала – 8%. Зроблено капіталовкладень на суму 924,0 тис. грн. з них придбано основних засобів 189,0 тис. грн., придбання інших активів на суму 15 тис. грн. На протязі року виплачувались премії за виробничі показники, надавалась матеріальна допомога на оздоровлення, лікування тощо. Підприємством дотримано повністю режим праці та відпочинку.
Зі співдоповіддю про дотримання умов охорони парці та техніки безпеки на підприємстві виступив інженер з охорони праці Микола Михальов, а  також  голова профкому Галина Костенко про дотримання інтересів трудового колективу підприємства, було відмічено співпрацю з адміністрацією на належному рівні і, що у профспілки є відкритий доступ до всієї інформації.
Також було прийнято проект нового колективного договору на 2017 – 2020роки.
Галина Костенко
Голова профкому